Ebben a bejegyzésemben az alkalmazások telepítésére fogok bemutatni módszereket, amelyek segítségével gyorsan telepíthetsz app-okat a Huawei telefonodra. Több módszer, platform is alkalmas az alkalmazások telepítésére az új Huawei okostelefonodra. Ezen módszerek közé tartoznak például a következők:

1.AppGallery

2.MoreApps

3.Phone Clone

A továbbiakban nézzük is ezeket kicsit jobban kifejtve!

Az AppGallery

A Huawei telefonok a hivatalos alkalmazásáruház az AppGallery. Itt kereshetsz, letölthetsz, kezelhetsz és megoszthatsz app-okat. Sok más fórumon olvastam negatívabb kommenteket és az én tapasztalatom ezzel ellentétben pozitív az AppGallery-vel kapcsolatban

Az AppGallery-n sok olyan applikációt találtam, amiket eddig is minden nap használtam. Vannak hírekekkel, játékokok, sport és egészséggel kapcsolatos alkalmazások és még sok más! A lokál alkalmazások listáját már meg is osztották. Nézzetek rá, mert, ahogy láttam tényleg folyamatosan frissül a választék. Az említett bejegyzést itt éritek el. Illetve a Huawei már több bemutató tartalmat is közzétett hivatalos csatornáján, példaként nézzétek meg ezt a videót.

Ne felejtsd el létrehozni saját HUAWEI Azonosítódat (HUAWEI ID). A HUAWEI azonosítód kapcsolódik a telefonszámodhoz és / vagy e-mail címedhez, amely az általános bejelentkezéshez, továbbá alkalmi ellenőrzési lépéshez vagy akár a jelszó visszaállításához szükséges.

MoreApps alkalmazás az AppGallery-ben

Vannak olyan alkalmazások, amelyek még nem elérhetőek az AppGallery-ben, ezek letöltésére jó alternatíva a MoreApps! Mate 30 Pro telefont használok, mert nagyon megtetszett a brutális teljesítménye, de a pár alkalmazás felkutatása, ami nincs benne az AppGallery-ben sok időt vett igénybe, de ez megoldotta ezt a problémát. Nagyon sok hozzászólást olvastam egy alkalmazástelepítés megoldásáról, de nem tudom, hogy olyan lusta vagy-e, mint én, remélve, hogy minden szükséges alkalmazás telepíthető, mint például a Google Play. Ma találtam egy alkalmazást és minden probléma megoldódott! A MoreApps segítségével minden maradék kedvenc alkalmazásomat könnyen letudom tölteni. De nézzük is, hogyan tudod te is letölteni őket:

Rövidre fogom nektek:

1. lehetőség: Töltsd le a HUAWEI AppGallery alkalmazásból!

https://appgallery.cloud.huawei.com/...app/C101921403

2. lehetőség: Töltsd le böngészőből!

download.moreapps.io

Több lépésben leírom nektek a telepítést:

1.lépés: Lépj be az AppGallery-be és keress rá a „MoreApps” alkalmazásra.

2.lépés: Telepítsd a MoreApps alkalmazást!

3.lépés: Telepíts számtalan alkalmazást villámgyorsan! (Pl. Instagram)

A MoreApps alkalmazással jelentősen könnyebb és gyorsabb az alkalmazások telepítése, amiket nem találsz az AppGallery-ben mivel csak egy kattintással elérheted a letöltési linkeket!

Az egyik leggyorsabb megoldás az alkalmazások telepítésére a Phone Clone

A Huawei Phone Clone egy olyan alkalmazás, amely előre telepítve van minden Huawei okostelefonra. Néhány perc alatt átviheted a névjegyeidet, fényképeidet, jegyzeteidet, alkalmazásaidat stb. 1GB/s sebességgel is akár.

Az alkalmazások webes verzióinak elérésére

A népszerű alkalmazások, például a YouTube webes verzióinak elérése egy alternatíva, amely rendkívül egyszerűen működik. A Huawei böngésző alkalmazásban a YouTube főmenüje elérhető a fő képernyőn, amikor megnyitod a böngészőt. Itt könnyedén bejelentkezhetsz, és hozzáférhetsz minden lejátszási listához vagy a megtekintési előzményekhez. Illetve ki is tudod tűzni a kezdőképernyődre, mintha egy app lenne.

Kívánságlista

A Huawei AppGallery-ben van egy Kívánságlista funkció, amelyhez hozzáadhatsz olyan alkalmazásokat is, amelyek még nem elérhetőek, de amint elérhető, értesítést fogsz kapni.

Forrás: Huawei.